Technický support pre TZB/vykurovanie/tepelné čerpadlá

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Žilinský kraj
1 300 - 2 000 EUR/mesiaczákladná mzda + prémie + osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- technická podpora v oblasti TZB pre zákazníkov a kolegov
- návrhy zdrojov tepla (solárne systémy, systémy vykurovania
- ponuka vykurovacích systémov a kotolní
- čítanie výkresovej dokumentácie, tvorba schém
- technická podpora pri realizácii zákaziek

- líder na trhu v danej oblasti- silná stabilná spoločnosť
- 3 zložková motivačná zložka mzdy
- DOBA NEURČITÁ
- sick days, 5 týždňov dovolenky
- MultiSport karta
- príspevok na stravovanie
- príspevok na 3. pilier
- zaškolenie kolegami z oboru
- zamestnanecké ceny tovarov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia sa obsadzuje pre lídra na trhu v oblasti stavebníctvo, inžinierske siete a TZB.

Požiadavky na zamestnanca

- prax v oblasti TZB a znalosti ideálne v sfére alternatívnych zdrojov energií (solárne systémy, vykurovanie, tepelné čerpadlá, kotle, ... )
- technické vzdelanie
- aktívny vodič (cestovanie cca 1/3 času)
- technické myslenie, organizačné schopnosti a zodpovedný precízny prístup k práci

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov