Zabezpečená doprava od 1.7.2023 aj z Levoče, SNV, Poprad-Matejovce a späť, montážny pracovník s nástupným bonusom 250€

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Poprad-Matejovce
Termín nástupu
August 2023
5,54 EUR/hod.hrubá mzda sa po úspešnom absolvovaní skúšobnej doby navyšuje - plat od 1 140 € do 1 200 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pred montážne práce na skupinách a podskupinách dielcov a zostáv
- Montážne práce vo výrobe, napr. elektro zapojenie; montáž držiakov; balenie na baliacej linke; montáž rozvádzacích skríň.
- Obsluha zariadenie skúšky tesnosti, skúška tesnosti a ich správne vyhodnotenie.
- Montážne, manipulačné práce prevažne ručného charakteru
- Obsluha stojov a zariadení
- Čistenie a balenie výrobkov
- Manipulácia s bremenami, triedenie, ukladanie, nosenie, balenie, čistenie, počítanie
- Vykonávanie kontrol kvality procesu a produktu vizuálne, s jednoduchými kalibrami
3-zmenná prevádzka

- Vianočný a dovolenkový plat
- príspevok na závodné stravovanie
- príspevok na dopravu podľa počtu km
- dochádzkový bonus 65€
- nástupný bonus po odpracovanom prvom mesiaci odmena 100€ a po odpracovaných 3-mesiacoch odmena 150€

Ak máte záujem o uvedenú pracovnú pozíciu, zašlite nám váš životopis. Životopisy sú vyhodnocované a uchádzači , ktorí spĺňajú naše požiadavky sú priebežne pozvaní na pracovný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výrobca elektrických, kombinovaných a solárnych ohrievačov vody a tepelných čerpadiel. Patrí medzi medzinárodne zameraný koncern a radí sa celosvetovo k technologickým lídrom na trhu v segmentoch ohrevu vody, elektrického vykurovania a obnoviteľných zdrojov energie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

Prax na pozícii/v oblasti

výroba technického zamerania

Počet rokov praxe

1

- osvedčenie podľa § 21 elektrotechnik veľkou výhodou
- pájkarsky preukaz - veľkou výhodou

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4303378  Dátum zverejnenia: 23.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,54 EUR/hod.