Можливість для людей з України

Ponuka opäť otvorená. Pracovníčka vo výrobe snímacích senzorov. Mesačná mzda 1000€.

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Priemyselný park Veľka Ida, E571, Veľká Ida, Košice
Termín nástupu
dohodou
4,75 EUR/hod.+ variabilný bonus do 9% už aj v skúšobnej dobe + ďalšie benefity, mesačná mzda 1000 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha automatizovaných strojov na výrobu senzorov: laminovanie, rezanie fólií, napájanie káblových zväzkov
- vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa pokynov nadriadeného
- kontrola výrobného procesu
- balenie a označovanie hotových výrobkov
- vizuálna kontrola každého výrobku
- zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku
- 4 zmenná prevádzka ( 8 hod. ZMENY)
- PRÁCA v SEDE aj v STOJI

- NÁSTUP priamo DO INTERNÉHO STAVU - hlavný pracovný pomer
- mesačný bonus aj v skúšobnej dobe
- mimoriadne BONUSY
- zmenové príplatky
- pracovné voľno nad rámec zákona
- dovolenka nad rámec zákona
- zabezpečené stravovanie priamo na pracovisku, alebo finančný príspevok
- klimatizované, ČISTÉ prostredie
- verejná autobusová doprava priamo až k spoločnosti / 50% PRÍSPEVOK na DOPRAVU
- práca v stabilnej spoločnosti, v priateľskom prostredí

V prípade záujmu zašlite Váš životopis mailom na adresu: [email protected].
Uchádzačom vopred ďakujeme za ich záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky. Vopred ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Významný klient v oblasti snímacích systémov pre automobilový priemysel v Priemyselnom parku Veľká Ida.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- presnosť
- jemná motorika
- cit pre detail
- flexibilita
- prax nie je podmienkou
- ochota pracovať na zmeny a dochádzať do Priemyselného parku Veľká Ida

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4275051  Dátum zverejnenia: 20.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,75 EUR/hod.