Práca pre Teba - operátor výroby Ilava - výroba klimatizácii s dopravou ( Púchov, Beluša, Val. Belá, Tren. Teplá, Nemšová, Dubnica n/V ) zabezpečenou

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
5,35 EUR/hod.5,35 EUR/hod. 5,35 € základ + bonusy: dochádzka - 50€, výkon 80 €, príplatky podľa ZP + príspevok za dopravu 30€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výroba klimatizácii do automobilov / Kia, Ford a iné /
výroba komponentov do klimatizácii
montáž
kontrola kvality
obsluha technologických zariadení
základná údržba a nastavenie strojov

Zamestnanie na PZ - čiže TPP
- základná mzda 5,35 EUR / h brutto
- dochádzkový bonus 50 EUR brutto mesačne
- výkonnostný bonus po skúšobnej dobe až do výšky 80 EUR brutto
mesačne
- príplatky zo zákona
- polročné a ročné odmeny
- zamestnanci sa môžu stravovať v podnikovej jedálni
- stravné lístky v hodnote 3,83 EUR - práca v noci, cez víkend, sviatky,
nadčas
- zabezpečená doprava z okolitých smerov (Púchov, Beluša, Valaská
Belá, Trenčianska Teplá, Nemšová, Dubnica n/V.) - maximálna zrážka za
využívanie dopravy 9,96 EUR/mesiac
- príspevok za dopravu do výšky 30 EUR/mesiac, v prípade, ak
zamestnanec dochádza zo smeru, kde nie je zabezpečená doprava

Informácie o výberovom konaní

ak ťa ponuka zaujala neváhaj a kontaktuj nás :

telefonický : 0911 82 82 06

emailom : [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automotive

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť,
zručnosť
flexibilita
dobrý zdravotný stav
ochota pracovať na smeny

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4257405  Dátum zverejnenia: 25.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,35 EUR/hod.