Referent životného prostredia pre automobilový závod

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ letný a zimný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť a starostlivosť o systém ochrany životného prostredia v spoločnosti (odpad, vzduch a voda)
- sledovanie legislatívnych zmien a ich implementácia v závode
- riešenie úloh a problémov týkajúcich sa ochrany životného prostredia, príprava a implementácia preventívnych opatrení
- tvorba pravidelných správ a reportov
- príprava a účasť na externých auditoch v oblasti životného prostredia
- vykonávanie školení v oblasti životného prostredia pre zamestnancov
- denné kontroly a operatíva v prevádzke

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Flexibilný pracovný čas
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- Príspevok na stravovanie v novej závodnej jedálni
- Letný a zimný bonus
- Bezplatné jazykové kurzy
- Príjemný pracovný kolektív
- Príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
- Vitamínové balíčky, vianočné darčeky, firemný večierok a ďalšie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- vysokoškolské vzdelanie technického smeru so zameraním na ochranu životného prostredia
- min. 2 roky praxe v oblasti ochrany životného prostredia
- prehľad v legislatíve a štandardoch v oblasti životného prostredia
- interný auditor ISO14001 a ISO 45001 výhodou
- aktívna znalosť anglického jazyka
- samostatnosť
- komunikačné a prezentačné zručnosti
- zodpovednosť a schopnosť konštruktívne riešiť problémy

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov