Operátor lisovne_zabezpečené ubytovanie

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
ihneď
4,19 EUR/hod.Motivačná odmena max 135€ (závisí od dochádzky a plnenia noriem). Príplatok za prácu v rizikovom pracovisku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Lisovanie plechových dielov
- Práca na výkonnostnú normu
- Obsluha 400-1000t lisov
- Periodická kontrola kvality výrobkov
- Vypisovanie predpísaných tlačív
- Plnenie kvalitatívnych i kvantitatívnych požiadaviek pri výrobe výrobkov

- Motivačná odmena max 135€ (závisí od dochádzky a plnenia noriem)
- Príplatok za prácu v rizikovom pracovisku
- Poskytujeme ubytovanie pre zamestnancov vzdialenejších okresov
- Príplatky podľa ZP (nočná zmena, nadčas, sviatky, sob/ned)
- Doprava zabezpečená z rôznych smerov
- Stravovanie v závodnej jedálni
- Príspevok na stravu

Informácie o výberovom konaní

- Práca v stoji
- Práca v troj-, až štvorzmennej prevádzke
- Dodržiavanie pracovných inštrukcií na pracovisku
- Okamžité hlásenie abnormality a počkanie na pracovisku do príchodu nadriadeného
- Dodržiavanie všetkých zásad a požiadaviek bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci (BOZP), požiarnej ochrany (PO) a ochrany životného prostredia
- Okamžité informovanie nadriadeného pracovníka pri vzniku mimoriadnej udalosti, závady, nedostatku na pracovisku
- Zamestnanec je povinný dodržiavať poriadok a čistotu
- Zmennosť podľa aktuálnej situácie:
Štandardne sa pracuje v 4 zmennej prevádzke 7,5hod + 30min obedná prestávka ( 2 dni od 6.00-14.00, 2 dni od 14.00-22.00, 2 dni od 22.00-6.00, 2 dni voľno)
Aktuálne sa pracuje v 3 zmennej prevádzke 7,5hod + 30min obedná prestávka ( Ranná – Nočná - Poobedná / týždeň od 6.00-14.00, týždeň od 22.00-6.00, týždeň od 14.00-22.00
začiatok pracovného týždňa je v pondelok

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je silný partner a stabilný zamestnávateľ na slovenskom trhu. V súčasnosti zvyšuje svoje výrobné kapacity a tým vytvára zaujímavý priestor z pohľadu pracovných možností.
Spoločnosť realizuje hlavne výrobu, nákup a predaj kovových lisovaných komponentov a zvarovaných zostáv pre automobilový a elektronický priemysel a nákup a predaj nástrojov (lisovacích foriem).
Okrem štruktúrnych dielcov karosérie sa zaoberá výrobou podvozkových komponentov a patrí aj k dodávateľom súčiastok pre motory. Skupina je taktiež aktívna aj v oblasti R&D a disponuje niekoľkými technologickými centrami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zodpovednosť
- Zručnosť
- Ochota pracovať nadčasy
- Fyzická zdatnosť
- Znalosť meradiel (posuvné meradlo)
- Ukončené SŠ vzdelanie v oblasti strojárstva výhodou
- Prax v oblasti AUTOMOTIVE výhodou
- Dobrý zdravotný stav

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4225914  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,19 EUR/hod.