Elektromechanik / Specialista údržby v oblasti elektro

Manuvia, a. s.

Místo práce
Písek, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Preventivní a prediktivní údržba strojů a zařízení
Operativní odstraňování závad na strojích

Zaměstnanecké výhody, benefity

Smlouva na dobu neurčitou
Jistota a stabilita zaměstnání
Odborné zaškolení
Možnost kariérního růstu
Nadstandartní příplatky
Mzda dle dosažené kvalifikace či praxe
25 dní dovolené
Dotované stravné
V případě relokace - relokační podpora během zkušební doby
Další zaměstnanecké benefity

Informace o náboru

Hledáte stabilního zaměstnavatele a jistotu do budoucna? Pravidelný výdělek a přesně daný systém navyšování mezd? Hledáte práci v oblasti Elektro?

Pak určitě věnujte pozornost této pracovní nabídce.

Nezáleží zda jste junior po škole se zaměřením na elektro, nebo zkušený elektromechanik s platnou vyhláškou. Pozice je určena pro každého, kdo se vyzná v elektrotechnice a tým se na něj dokáže spolehnout.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Stabilní zaměstnavatel s velmi dobrým hodnocením od zaměstnanců

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vzdělání v oboru elektro nebo relevantní praxe v oboru elektro
Orientace v elektrotechnické dokumentaci
Ochota pracovat krátký x dlouhý týden
Spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4225426  Dátum zverejnenia: 21.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc