Reprezentant kontaktného centra

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
1.4.2024
1 022 - 1 880 EUR/mesiacV priemere dosahovaná mesačná mzda sa pohybuje na úrovni 1300 eur a viac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovať profesionálny zákaznícky servis vo zverenej oblasti v súlade s potrebami zákazníka a spoločnosti,
- prijímať, evidovať a riešiť požiadavky zákazníkov prostredníctvom telefonického kontaktu, e-mailom a chatom,
- zabezpečiť dôsledné vybavenie požiadaviek zákazníkov na základe ich kategorizácie a aktívne spolupracovať s ostatnými oddeleniami za účelom ich vyriešenia,
- poskytovať informácie o produktoch a službách v súlade so stanovenými postupmi a smernicami a zodpovedať za kvalitu poskytovaných informácií,
- prezentovať a aktívne predávať produkty a služby existujúcim zákazníkom s cieľom zvýšenia počtu a hodnoty využívaných služieb zákazníka a v súlade s potrebami zákazníka,
- prezentovať a aktívne predávať produkty a služby potenciálnym zákazníkom s cieľom ich získania,
- plniť kvantitatívne, kvalitatívne a predajné ukazovatele,
- zadávať a aktualizovať údaje v zákazníckych a iných systémoch a zodpovedať za ich správnosť,
- zodpovedať za dodržiavanie pracovných postupov a komunikačných štandardov spoločnosti,
- vykonávať ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadených v rámci dohodnutého druhu práce.

• Telekom produkty za zvýhodnené ceny
• Stravné lístky
• Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny
• Možnosť osobného a kariérneho rozvoja.
• Voľné sviatky
• Zamestnanecké teambuildingové akcie
• získanie skúseností v oblasti predaja a starostlivosti o zákazníka
• po zaškolení práca vhodná formou home office

Zaujala vás táto ponuka? Pošlite svoj životopis, budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.
Pre nášho partnera, spoločnosť Slovak Telekom a.s., obsadzujeme pozíciu Reprezentant kontaktného centra.

Požiadavky na zamestnanca

prozákaznícky prístup k zákazníkom

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4219768  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 022 EUR/mesiac