Osobný operátor pre biznis zákazníkov T-Master

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
asap
762 EUR/mesiacZákladná mzda je 762 € + mesačný bonus v priemere vo výške 400 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KTO SME A O ČO SA SNAŽÍME
• Sme nadšenci nových technológií, hľadáme najlepšie riešenia pre našich zákazníkov, odporúčame len to, čo máme sami vyskúšané. Umožňujeme podnikateľom byť v kontakte s ich obchodnými partnermi, zákazníkmi, prezentovať svoj biznis, šetriť čas, komunikovať... na diaľku, kdekoľvek, rýchlo a každý deň, prostredníctvom volaní v pevnej i mobilnej sieti, dát a televízie. Sme líder, ktorý posúva tento svet vpred. Sme Telekom.

AKÁ PRÁCA NA VÁS ČAKÁ
• Každodenným chlebíčkom našich reprezentantov v call centre v Nitre bude starostlivosť o biznis zákazníkov úzko prepojená s aktívnym predajom produktov a služieb Telekomu.
• Naše portfólio zákazníkov je široké, od umelcov, lekárov či advokátov cez farárov až po kaderníčky, či majiteľov špedičiek, preto pestrosť práce a komunikácie s nimi Vám vieme garantovať.
• Spokojnosť zákazníkov je pre nás prvoradá! Našou úlohou je starať sa o biznis zákazníkov, riešiť ich požiadavky a prostredníctvom zisťovania potrieb predávať zákazníkom všetko, čo im na očiach vidíme, ale aj produkty a služby, po ktorých zatúžia akonáhle im ich predstavíme.
• Sme tu preto aby sme našli pre každého zákazníka riešenie šité na mieru!
• Práca na call centre sa nezaobíde bez bežnej administratívy, zadávania požiadaviek do počítača a spolupráce s ostatnými oddeleniami spoločnosti.
• Pracujeme v 8,5 hod. zmenách s postupným nástupom na pracovnú zmenu.

ČO U NÁS ZÍSKATE?
• Hneď od začiatku dostanete veľkú podporu, nastavíme vám plán, čo sa kedy naučíte v oblasti produktov, systémov, komunikačných zručností a vedenia predajného rozhovoru.
• Spoznáte telco novinky medzi prvými a preniknete do psychológie predaja, spoznáte viacero typológií zákazníka a pod vedením našich šikovných kolegov sa buďte môcť rozvíjať v oblasti starostlivosti a predaja na jednotku:-)
• Na oplátku od vás budeme chcieť skutočný záujem o zákazníka, úsmev na tvári, aj keď práve nebudete mať najlepší deň a to, na čom sa dohodneme, musí platiť. Nie vždy je to hračka. Máme smelé predajné ciele a práca so zákazníkom je niekedy poriadny stres. Sme ale super partia, čo drží spolu. Tešíme sa na vás!
• motivačné ohodnotenie, ktoré tvorí => fixná mzda + variabilná zložka mzdy. Jej výšku si viete výrazne sami ovplyvniť, záleží od vašej snahy a nasadenia (každý predaný produkt zvýši váš bonus – čím viac predáte, tým viac zarobíte ).

• Neobmedzený paušál na pracovné účely s 50% zľavou.
• Telekom produkty za zvýhodnené ceny
• Stravné lístky
• Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny
• Možnosť osobného a kariérneho rozvoja.
• Voľné víkendy a sviatky
• Zamestnanecké teambuildingové akcie
• získanie skúseností v oblasti predaja a starostlivosti o zákazníka

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.
Pre nášho partnera, spoločnosť Slovak Telekom a.s., obsadzujeme pozíciu Osobného operátora pre biznis zákazníkov T-Mastra.

Požiadavky na zamestnanca

proaktívny prístup k zákazníkom

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4195811  Dátum zverejnenia: 19.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 762 EUR/mesiac