Aplikačný konzultant

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO U NÁS BUDETE ROBIŤ / ČO BUDE NÁPLŇOU VAŠEJ PRÁCE?

Spolupráca na interných IT projektoch v rámci celého životného cyklu (Analýza, Vývoj, Testovanie, Nasadenie) pre Benzina / ORLEN SK a Benzina / ORLEN CZ primárne v oblasti vernostného programu a mobilnej aplikácie Benzina ORLEN
Zaistenie a koordinácia inštalácií nových čerpacích staníc
Podpora užívateľov na centrále Benziny ORLENU na Slovensku a riešenie ich eskalácií
Komunikácia a riešenie problémov spojených s prevádzkou rôznorodých IT systémov spoločnosti (Mobilné platby, Pokladničný systém, Kartové terminály, Autorizačný hosť, Centrálne systémy atď.)
Komunikácia s dodávateľmi SW a HW, riadenie požiadaviek užívateľov smerom k dodávateľom systémov a IT služieb na Slovensku, zaistiť ich dodanie v požadovanom čase a zodpovedajúcej kvalite
Monitoring plnenia servisných zmlúv. Monitoring incidentov riadiaceho systému a komunikácia a dohľad nad ostatnými
Riadenie projektov dodávok HW a SW týkajúcich sa prevádzky čerpacích staníc malého a stredného rozsahu primárne v rámci Slovenska (backup pre CZ)
Podieľanie sa na analýzach procesov spoločnosti špecifikovaných pre SK aj CZ, navrhovanie a realizovanie aplikácie pre ich spracovanie s cieľom vybudovania maximálnej podpory pre riadenie a zabezpečenie procesov v spoločnosti
Vykonávanie konzultačnej činnosti a vykonávanie metodickej podpory užívateľa s cieľom zaistenia spoľahlivej, plynulej a bezpečnej prevádzky ERP systémov Benziny ORLENU

ČO VÁM ZA TO PONÚKNEME?

Zaujímavú pracovnú príležitosť v medzinárodnej skupine
Príležitosť zúčastňovať sa zaujímavých projektov
Možnosť osobného aj profesijného rastu
Zodpovedajúce mzdové ohodnotenie
Široký balíček zamestnaneckých benefitov
Priateľské prostredie medzinárodného tímu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

ČO BY STE MALI VEDIEŤ A MAŤ / PROFIL KANDIDÁTA

Ideálne znalosť HW, SW a sieťového vybavenia systému čerpacej stanice, znalosť pokladničných a ERP systémov pre retail
Skúsenosti s riadením projektov menšieho a stredného rozsahu v oblasti IT výhodou
Ochotu a otvorenosť učiť sa nové veci
Schopnosť dohovoriť sa anglicky
Aktívny vodič (cesty po čerpacích staniciach)
Užívateľská znalosť SAPu výhodou

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov