Reagujte bez životopisu

Pracovník nákupu

Manuvia, a. s.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
31 500 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

SKVĚLÁ PRÁCE!!!PLAT AŽ 50.000 Kč!!! SUPER BENEFITY!!! VHODNÉ I PRO ŽENY!!!

-Vytváření nákupního plánu, sledování a dodržování jednotlivých nákupních aktivit
-Kalkulace materiálových nákladů
-Příprava seznamu klíčových dílů, dokumentace, zaplánování trialů, nakódování položek kusovníku atd.)
-Spolupráce s oddělením strategického nákupu a oddělením vývoje
-Účast na poradách projektového týmu
-Vytváření reportů a prezentace aktuálního stavu nákupních aktivit

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí
-Férové jednání ze strany kolegů i managementu
-Jistota pravidelní mzdy a bonusů
-Skvělý tým kolegů
-Firemní akce a teambuildingy
-Možnost seberalizace, školení a rychlého karierního růstu v rámci společnosti
-Čistá, klimatizovaná výroba
-Týden dovolené navíc pro načerpání energie (25 dní)
-Penzijní připojištění, příspěvky na kulturní akce, příspěvky na nákupy v lékárně – je to jen na Váš-
-Výhodné mobilní tarify pro Vás i Vaše nebližší
-Dotované stravování
-Možnost přivydělat si v rámci přesčasů, případně si za ně vybrat náhradní volno, dle Vašeho uvážení
-Skvělou dopravní obslužnost a firemní parkování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro našeho významného partnera, hledáme vhodné kandidáty, kteří chtějí uplatnit své dosavadní znalosti a dovednosti nebo chtějí získat cenné zkušenosti a praxi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Ekonomický směr

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4182645  Dátum zverejnenia: 14.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 31 500 Kč/měsíc