Poradíme Vám?

Operátor výroby v Nitre! Mzda až 1400 €! Ubytovanie máme!

Mám záujem

Miesto práce

Nitriansky kraj

Mzdové podmienky (brutto)

Od 5,74 EUR/hod.Mzda až 1400 € s bonusmi a príplatkami!

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výroba dosiek plošných spojov do LCD televízorov
  • obsluha osádzacieho stroja/linky na osádzanie súčiastok plošných spojov
  • výmena a dopĺňanie súčiastok, dodržiavanie stanovených noriem

12 h pracovné zmeny - denné - nočné v režime denná, nočná, 2 dni voľno
dochádzková bonus 110 €
výkonnostný bonus 55 €
UBYTOVANIE (1 € za noc)
+ ďalšie príplatky!

Informácie o výberovom konaní

Neváhajte a pošlite nám Váš životopis!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2021 (ostáva ešte 11 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Popredný výrobca v elektrotechnickom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

  • manuálna zručnosť
  • šikovnosť
  • ochota pracovať na 12 h zmenách (aj denné aj nočné)
  • prax vo výrobe výhodou

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia a. s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Masicová
Tel.: +421 911 337 826
E-mail: poslať životopis
ID: 4182600  Dátum zverejnenia: 14.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,74 EUR/hod.