PLC Elektrotechnik

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Hlohovec
1 400 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností kandidáta + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš elektro-technické vzdelanie, znalosť PLC automatizácie a vieš si predstaviť svoje uplatnenie v oblasti strojárstva?
Hľadáme PLC elektrotechnika s vyhláškou § 22.

Náplňou práce bude:

- Testovanie strojov a zariadení
- Uvádzanie liniek a strojov do prevádzky
- Tvorba výkresovej dokumentácie
- Navrhovanie zlepšení
- Komunikovanie so zákazníkmi

- Pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Plat zložený z troch častí:
Základný plat od 1130€ / mesačne
Variabilná zložka mzdy - 15%
Príplatky
- Každoročné mzdové prehodnotenie
- 13. plat – 1 plat navyše v priebehu aktuálneho roka
- Príspevok do III. dôchodkového piliera
- Pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo na kúpu automobilu
- Odmena za nábor
- Finančná odmena za odpracované roky
- Darčekové poukážky na regeneráciu ročne
- Organizácia rôznych športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny na podporu tímového ducha
- Možnosť odborného, kariérneho rastu a zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít
- Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti strojárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- § 22 podľa elektrotechnickej vyhlášky
- VŠ technického zamerania
- Komunikatívna angličtina
- 2-3 ročná prax na podobnej pozícií
- znalosť čítania elektrických a pneumatických výkresov
- znalosť frekvenčných meničov, elektrických pohonov, riadenia a regulácie, PLC

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov