Projektový manažér (Strojársky priemysel)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Hlohovec
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nakupovanie vybavenia, dielov a/alebo služieb pre zákazníkov
- zastupovaie spoločnosť v cross funkčnom tíme, ktorý riadi technické projekty pre závody (napr. závod, priemyselné
projekty, technológie, strojárstvo, nákup ...)
- koordinácia a dokončenie projektov včas v rámci rozpočtu a v rámci rozsahu pôsobnosti.
- dohliadanie na všetky aspekty projektov. Nastavenie termínov, priradenie zodpovednosti, sledovanie a
sumarizovanie priebehu projektu
- pripravenie správ pre vyšší manažment týkajúce sa stavu projektu

- 13. a 14. plat (jeden plat navyše v priebehu
aktuálneho roka)
- výkonová prémia
- príspevok do III. dôchodkového piliera
- pravidelný mesačný príspevok na hypotéku
alebo kúpu automobilu
- poukážky na regeneráciu pracovnej sily v
hodnote 120 EUR ročne
- odmena za odporučenie kandidáta
- finančná odmena za odpracované roky od 40 do
500 EUR
- životné poistenie (24 hodinové poistné krytie)
- každoročné mzdové prehodnotenie
- možnosť odborného, kariérneho rastu
- organizácia rôznych športovo-zábavných
podujatí pre zamestnancov a ich rodiny
- zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre významnú a expandujúcu strojársku spoločnosť s dlhoročnou tradíciou hľadáme skúseného projektového manažéra, ktorý bude mať na starosti riadenie nových projektov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- osvedčené pracovné skúsenosti v oblasti
projektového manažmentu aspoň 5 rokov
- vynikajúce zručnosti v oblasti komunikácie so
zákazníkmi a internej komunikácie
- vynikajúce písomné a verbálne komunikačné
zručnosti
- solídne organizačné zručnosti vrátane
pozornosti k detailom a multitaskingových
zručností
- certifikácia Project Management Professional
(PMP) / PRINCE II je plus
- bakalársky titul v obdobnom odbore štúdia
alebo ekvivalentné pracovné skúsenosti
- vysokú pracovnú znalosť balíka Microsoft Office
- používatelská znalost SAP je plus

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov