Operátor-nastavovač CNC Baykal (pri živnosti 10-14 Eur/hod)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
7,5 - 8,5 EUR/hod.výška mzdy podľa praxe kandidáta + mesačné odmeny + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvarovanie komponentov a dielcov z uhlíkovej a nerezovej ocele pomocou ohýbacieho (ohraňovacieho) lisu podľa výkresovej dokumentácie
Operátor-nastavovač (nejedná sa len o obsluhu podľa predpripraveného programu!!)
- musí si vedieť pripraviť/ upraviť program a následne vykonať operáciu a ohnúť diel
Ohraňovací lis značky Baykal s PC rozhraním
- práca na 2. zmeny – 6 – 14.30 a 14.30 – 23.00 hod (po týždni)

- práca v stabilnej spoločnosti s veľmi dobrým platovým ohodnotením
- mzda v plnej výške vrátane príplatkov za nadčasy, víkendy a sviatky nad rámec legislatívy
- možnosť vycestovať do zahraničia na krátkodobé práce
- čisté pracovné prostredie, veľmi dobrý kolektív a dôraz na komfort zamestnancov
- extra príplatky, prestávky a extra pitný režim
- 3. pilier DDS nad rámec zákona

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Významná výrobno-strojárska spoločnosť so zameraním a výrobu priemyselných zariadení a výrobky z ocele.

Požiadavky na zamestnanca

- požadované skúsenosti na obdobnom zariadení (min. 1-2 roky PRAX) + prax s oceľou podmienkou
- hľadáme samostatného, spoľahlivého operátora a manuálne zručného človeka

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4167930  Dátum zverejnenia: 23.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 7,5 EUR/hod.