Statik betónových konštrukcií

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 600 - 2 300 EUR/mesiacmzda závisí od skúsenosti kandidáta plus bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna spolupráca s konštruktérmi a kontrola dokumentácie
- vypracovávanie výpočtových modelov oceľových konštrukcií (SCIA)
- koordinovanie projektov s profesiami
- detailné posudzovanie a navrhovanie výstuže (SCIA, RIB)

- budeš pracovať v mladom dynamickom kolektíve na zaujímavých projektoch doma i v zahraničí
- profesijný rast pod vedením kolegov s dlhoročnou praxou
- stabilná práca so stabilnými podmienkami
- zúčastňovanie sa na konferenciách v odvetví
- rôzne interné odmeny (lojalita, narodenie dieťaťa,
proaktivita...)
- osobitné odmeny za odovzdané projekty
- používanie najmodernejších výpočtových a grafických softvérov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Si vzdelaný statik s trojročnou praxou ? Táto pozícia je pravé pre teba.
Pozícia je obsadzovaná pre firmu so silným tímom v oblasti pozemného staviteľstva, nosných konštrukcii a statiky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vzdelanie:
- Stavebné, pozemné stavby, statika stavieb, IKDS
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

- 3 roky praxe na podobnej pozícii

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk (B2) alebo Nemecký jazyk (B2)

PC znalosti:
- SICA Engineer - Pokročilý
- RIB software - Základy
- AutoCAD - Pokročilý
- Allplan Engineering - Základy

- znalosť programu GEO (statik), RIB - výhodou
- znalosť programu Allplan Engineering výhodou

Vodičský preukaz: B

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov