Operátor/ka vo výrobe Stará Turá

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Stará Turá
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

prácu v spoločnosti vyrábajúcej injekčné striekačky ako Operátor strojov (nastavovač) - JIIS-lisovňa, montáž

- mesačná mzda bez praxe 800-900 €; s praxou 900 - 1100 €
- dochádzková odmena 50 €
- 13. mzda a 14. mzda 300 €
- hodnotenie zamestnancov po skúšobnej dobe 0-25 €
- príspevok na dopravu 0,11€/ km
- príplatky za nočné 1,43 €/hod, sviatky 100 %, víkendy s sobota 1,79 €; nedeľa 3,58 €
- príplatok nadčas 25%+1,5 €
- možnosť stravovania v firemnej jedálni (hodnota obedu 0,80€),
- stravné lístky 3,83 € za nočnú zmenu, nadčasy,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

1

- spoľahlivosť,
- zodpovednosť,
- ochota pracovať v 3, 4 zmennej prevádzke.

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4167378  Dátum zverejnenia: 9.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac