SAP Basis Engineer na Full Homeoffice -medzinárodné projekty

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Práca z domu
1 500 - 2 300 EUR/mesiacvýška mzdy podľa praxe kandidádáta + 13 a 14.plat a mnoho atraktívnych benefitov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie všetkých typov úloh nasadenia pre systémy, aplikácie a produkty (SAP)
• Podrobná informovanosť o základných obchodných procesoch zákazníkov
• Projektová, transformačná podpora a súvisiace činnosti
• Udržiavať služby zákazníkom podľa daných kvalitných KPI a interných procesov (ITIL)
• Interakcia s inými tímami a predajcami v súvislosti s problémami prevádzky a aktivitami
• Automatizačné a inovačné činnosti
• Podpora 3. úrovne

• Schopnosť vykonávať hĺbkovú analýzu a poskytovať technické riešenia pre existujúce prevádzkové problémy
• Zodpovednosť za konkrétne systémy (v závislosti od vnútornej štruktúry tímu)
• Vytváranie Runbookov pre neštandardné aktivity
• Účasť na projekte a jeho implementácia.
• Správne riadenie, eskalácia a deeskalácia komunikácie interne a so zákazníkom
• Účasť na pohotovosti,
• Komplexná analýza výkonu systému (SAP, DB, rôzne komponenty súvisiace s aplikáciou SAP, analýza protokolov)
• Implementácia veľmi komplexných zmien (Inštalácia systémov, upgrade EHP, kopírovanie systému - ABAP a Java, migrácia systému)
• Riadenie udalostí/incidentov

- práca pre jednu z najvýznamnejších IT spoločností na trhu a medzinárodných projektoch pre najsilnejšie firmy na trhu
- práca možná full Homeoffice a podľa potreby návšteva centrály spoločnosti
- ročné bonusy (vo firme 13 a 14.platu)
- 2 dni dovolenky navyše
- cafeteria a mnoho atraktívnych benefitov spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Práca pre jednu z najväčších IT spoločností na trhu, ktorá spolupracuje s najvýznamnejšími medzinárodnými spoločnosťami na trhu na významných projektoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Skúsenosti - min. 2-3 roky v danej oblasti (SAP Basis alebo Linux + niektorá z databáz)
• Správa Linuxu a databáz (HANA, Oracle, MaxDB, DB2, ...)
• Komplexné znalosti technológie SAP.
• Analytické, komunikačné a prezentačné schopnosti.
• Spoľahlivosť a zodpovednosť.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov