Servisný technik CNC strojov (M/Ž)

Manuvia, a. s.

Poľsko, Belgicko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Od 1 800 EUR/mesiacod 1800 brutto (konečná mzda bude určená podľa skúseností kandidáta a vybranej lokality)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s údržbou strojov? Radi cestujete (aj na exotické miesta)? Prípadne zvažujete relokáciu za lepším zárobkom do zahraničia?
V tom prípade zbystrite pozornosť!
Pre nášho klienta - medzinárodnú strojársku spoločnosť hľadáme servisných technikov, ktorých úlohou bude:
- inštalácia a oživovanie strojov v priestoroch klientskych spoločností (v rámci celého sveta)
- záručný a pozáručný servis strojov
- diagnostika porúch (SW, elektro, mechanické, pneumatické, hydraulické časti strojov)
- servis a vykonávanie údržby CNC strojov na delenie materiálov
- tvorba reportov

- individuálny prístup k zamestnancom a ich potrebám
- možnosť cestovať (aj do exotických lokalít)
- odborné vzdelávanie a školenia v rámci najnovších technológií
- zaujímavý interný benefitný systém spoločnosti, ktorý bude predstavený na pohovore
- flexibilná pracovná doba

REAKCIOU (ZASLANÍM ŽIVOTOPISU) SÚHLASÍTE SO SPRACÚVANÍM A UCHOVANÍM VAŠICH OSOBNÝCH ÚDAJOV V NASLEDUJÚCOM ROZSAHU:
Týmto ako dotknutá osoba udeľujem slobodne a dobrovoľne spoločnosti. Prevádzkovateľom, t.j. spoločnosťou, ktorá spracúva Vaše osobné údaje sú spoloční prevádzkovatelia v zmysle článku 26 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) (ďalej len „Nariadenie GDPR“).
Hlavným prevádzkovateľom, je spoločnosť Manuvia, a. s., so sídlom: Plynárenská 7/A, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 09, Slovenská republika, IČO: 44 400 926.
Vedľajšími prevádzkovateľmi sú ostatné aktívne spoločnosti, ktoré sú súčasťou skupiny Manuvia (t.j. spoločnosti, ktoré spoločnosť Manuvia, a. s. vlastní a ovláda).
Prevádzkovateľ v zmysle Nariadenia GDPR nie je povinný vymenovať zodpovednú osobu.
Úlohy obdobné funkcii zodpovednej osoby vykonáva v skupine Manuvia, právne oddelenie spoločnosti Manuvia, a. s., Plynárenská 7/A, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 09, Slovenská republika. Právne oddelenie spoločnosti Manuvia, a. s. môžete kontaktovať písomne, a to buď formou listovej zásielky odoslanej na adresu: Plynárenská 7/A, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 09, s tým, že uvediete, že zásielka je určená pre Zodpovednú osobu alebo formou e-mailovej správy adresovanej na e-mailovú adresu: [email protected]
Aktuálne kontaktné údaje nájdete vždy na internetovej stránke https://manuvia.sk/ochrana-osobnych-udajov/ v sekcii pre uchádzačov o zamestnanie.
Účely spracúvania, na ktoré sú osobné údaje určené: Vyhľadávanie a ponúkanie rôznych pracovných pozícií pre dotknutú osobu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

medzinárodná strojárska spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

servisný technik

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vzdelanie v odbore SŠ/VŠ - technický odbor
- Orientácia v technickej dokumentácii, technická a manuálna zručnosť
- kladieme dôraz na príjemnú komunikáciu a ústretovosť voči zákazníkom
- elektrotechnické osvedčenie je podmienkou
- nevyhnutná je znalosť anglického jazyka, iný cudzí jazyk je výhodou

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4159610  Dátum zverejnenia: 25.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac