Vývojár aplikácií C++ (II a III. línia - Vývoj a ServiceDelivery)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Práca z domu
2 500 - 3 000 EUR/mesiacvýška mzdy podľa praxe kandidáta + 13 a 14.plat + ročné bonusy a iné atraktívne benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj a podpora aplikácií (vývoj + ServiceDelivery)
- správa nasadenia aplikácií a zlepšenie DevOps a údržba aplikácií
- efektívne riešenia požiadaviek v rámci zmeny alebo problémov s aplikáciou
- zabezpečenie stabilného produkčného prostredia aplikácií pre 30 krajín
- poskytnutie II a III. línie podpory pre problémy s aplikáciami
- diagnostika, odstránenie problémov a identifikácia riešení chýb aplikácií
- účasť na projektoch

- atratívne prostredie medzinárodnej dynamickej spoločnosti a práca v mladom kolektíve
- 13 a 14. plat
- ročné bonusy
- 3 dni sick day
- práca v kancelárii aj možnosť práce na Homeoffice
- plne hradené stravné lístky zamestnávateľom
- nefinančný benefit na rôzne voľnočasové aktivity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Pozícia sa obsadzuje pre významnú medzinárodnú spoločnosť v oblasti IT procesov a služieb.
Nástup kandidáta je možný IHNED a firma sa nachádza v atraktívnej lokalite v centre mesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- min. 3 a viacročná prax v oblasti vývoja aplikácií
- dobré znalosti C++, SQL (Oracle a SQL Server) a C#
- komunikatívna úroveň anglického jazyka (min. B2)
- tímový hráč, technické zručnosti, analytické schopnosti , záujem o nové technológie

- Potrebné skúsenosti s MS DevOps alebo Jira
- Skúsenosti s CI/CD ako Jenkins sú výhodou
- Zručnosti v PowerShell, java, Python sú výhodou
- dobré porozumenie infraštruktúry a bezpečnosti IT
- výhodou znalosti cloudových riešení
- Pochopenie NoSQL, databáz je výhodou

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov