Reagujte bez životopisu

Ste z Krompách a okolia? Pracovná ponuka priamo v Krompachoch!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Krompachy
Termín nástupu
dohodou
680 EUR/mesiacZákladná mzda od 680€ mes/brutto Príplatok za prácu v sobotu 1,79 Eur za hodinu, Príplatok za prácu v nedeľu 3,58 Eur za hodinu, Príplatok za prácu vo sviatok 100 % z priemernej mzdy, Príplatok za prácu v noci 1,43 Eur za hodinu, Príplatok za prácu nadčas 25 % z priemernej mzdy, Príplatok za prácu nadčas v sobotu 25 % z priemernej mzdy, Príplatok za prácu nadčas v nedeľu 25 % z priemernej mzdy, Príplatok za prácu nadčas vo sviatok 25 % z priemernej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manuálna práca s pracovnými nástrojmi a bez nich, všestranného zamerania, vykonávaná podľa zadania nadriadeného pracovníka, nakládka a výkladka materiálu, presun materiálu, polotovarov a výrobkov. Montáž jednotlivých komponentov do celkov, kde výsledný produkt sú priemyselné hliníkové okná.

- voľné víkendy
- práca bez nočných zmien (dvojzmenná prevádzka)
- stabilná práca pre spoľahlivého zamestnávateľa
- príspevok na stravu v hodnote 3,80 (1€ doplatok zamestnanca)
- stabilné zamestnanie v silnej a rastúcej nadnárodnej spoločnosti
- jazykové a odborné vzdelávanie
- možnosť uplatňovať svoje skúsenosti, znalosti a nápady a získať cenné
skúsenosti a prax
- práca v profesionálnom priateľskom kolektíve
- dochádzkový bonus
- káva zadarmo
- možnosť nadčasov

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy prosím zasielajte emailom na:
[email protected]
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky klienta. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Svetový líder v oblasti vysokoúčinných riešení izolácie a obvodových plášťov budov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske vzdelanie výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
flexibilita
samostatnosť
zodpovednosť
ochota učiť sa

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4153530  Dátum zverejnenia: 21.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 680 EUR/mesiac