Mechanik/ Údržbár

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Hlohovec
800 - 1 200 EUR/mesiac+ nárast mzdy o 5% základu po ukončení skúšobnej doby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- oprava porúch na výrobných a nevýrobných zariadeniach
- realizácia nápravnej, preventívnej a prediktívnej údržby
- zlepšenia a úpravy strojových zariadení
- vykonávanie preventívnych prehliadok strojov
- dohľad nad fungovaním prideleného úseku údržby a vykonávanie potrebných nápravných opatrení

- 13. a 14. plat (jeden plat navyše v priebehu
aktuálneho roka)
- výkonová prémia
- príspevok do III. dôchodkového piliera
- pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo
kúpu automobilu
- poukážky na regeneráciu pracovnej sily v hodnote
120 EUR ročne
- odmena za odporučenie kandidáta
- finančná odmena za odpracované roky od 40 do
500 EUR
- životné poistenie (24 hodinové poistné krytie)
- každoročné mzdové prehodnotenie
- možnosť odborného, kariérneho rastu
- organizácia rôznych športovo-zábavných podujatí
pre zamestnancov a ich rodiny
- zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia Mechanika/ Zámočníka je obsadzovaná pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti strojárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

- SŠ, SOU v oblasti technického zamerania
- prax v oblasti technických zariadení budov
- prax na pozícii údržbár strojov (min. 1 rok)
- zváračský preukaz výhodou
- držiteľstvo platného oprávnenia VZV
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť,
bezúhonnosť
- ochota pracovať vo výnimočných prípadoch na zmeny

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4132884  Dátum zverejnenia: 30.7.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac