Opäť náborujeme! Príďte si zarobiť k najväščiemu zamestnávateľovi v Trnavskom kraji! Mzda 1150€ + ubytovanie a doprava zdarma - operátorka výroby

Manuvia, a. s.

Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Od 693 EUR/mesiacZákladná mzda 4,11€ + bonusy od 300€ do 500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola výrobnej dokumentácie a dielov pripravených na montáž resp. balenie.
- obsluha montážnej linky (predmontáže a konečné montáže modulov).
- Správne zaevidovanie zmontovaných a zabalených dielov (vypisovanie AVO - lístkov).
- Vedenie evidencie
- práca na zmeny: 3 alebo 4 zmenná prevádzka
- nenáročná práca

- Ubytovanie máte zabezpečené ZDARMA
- Doprava z ubytovne do práce ZDARMA
- Doprava z okolia ( Šaštín- Stráže, Gbely, Holíč, Senica, Oreské, Unín, Štefanov, Skalica)
- Bonus za nepretržitú prevádzku 93€
- Výkonnostný bonus 30% z btt mzdy
- Priemerná mzda 1000€
- Možnosť stravovania v závodnej jedálni (stravný lístok 3,90€)

Pre viac informácii zavolajte na našu bezplatnú linku +421800189099 alebo nám zašlite životopis a my Vám zavoláme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Opäť je tu príležitosť pracovať pre najväčšieho zamestnávateľa v Trnavskom kraji. V šiestich výrobných halách sa vyrábajú produkty pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio tvoria klietky, vnútorné krúžky, vonkajšie krúžky, ihlové ložiská, podložky, napínacie kladky, radiace systémy do prevodoviek, cylindrické ložiská a synchrónne krúžky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

stredoškolské vzdelanie ukončené minimálne výučným listom
ochota pracovať na zmeny
manuálna zručnosť
zodpovedný prístup k práci
práca je vhodná pre ženy
životopis

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4123915  Dátum zverejnenia: 16.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 693 EUR/mesiac