Technik výroby plastových komponentov

Manuvia, a. s.

Miesto práce
okres Nitra
1 200 - 1 700 EUR/mesiacmzda je rozdelená na fixnú časť 1200€ + dochádzkový bonus + motivačný bonus+ výkonnostný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je na 3 zmeny.

Náplň práce:

* Zabezpečenie nábehu sériovej výroby v určenom čase
* Montáž a demontáž nástrojov
* Kontrola riadneho fungovania výstupných zariadení ( odhaľovanie odchýlok - zhoda, čas.. , následne ich náprava)
* Príprava pracovnej (výrobnej) dokumentácie, príprava pracovných postov
* Spolupráca s operátormi - ich kontrola, upozornenie na prípadné problémy, hodnotenie
* Prijímanie komponentov, zásobovanie lisov

* Motivujúce finančné ohodnotenie zložené s rôznych bonusov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou plastových komponentov pre automobilový priemysel, hľadá Technika výroby.

Práca na 3 zmeny.

Požiadavky na zamestnanca

* Prax na rovnakej / podobnej pozícií - PODMIENKA
* Ochota pracovať na zmeny - 3 zmenná prevádzka
* Zodpovedný prístup k práci

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov