Operátor/ka ve výrobě s výdělkem od 32 700 Kč |8h směny|

Manuvia, a. s.

Místo práce
Kolín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Od 32 700 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- výroba dílčích částí automobilu a jejich kompletace
- práce na montážní lince v průmyslové zóně Ovčáry
- vícesměnný provoz, 8h směny

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nadstandardní příplatky při plné docházce
- 13. plat
- stravování v závodní jídelně při výběru z několika druhů jídel (ceny pro
zaměstnance od 29 Kč)
- možnost zajištění ubytování
- k dispozici je dostatečně velké parkoviště a krytá stání pro motorky i kola
- přímo před továrnou staví autobus MHD Kolín navazující na směny a vede sem
také cyklostezka z Kolína

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost se zabývá výrobou osobních automobilů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrý zdravotní stav a hlavně šikovné ruce
- chuť pracovat a podílet se na výrobě skvělých aut
- praxe ve výrobě výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4106341  Dátum zverejnenia: 20.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 32 700 Kč/měsíc