Všeobecná zdravotná sestra , pôrodná zdravotná sestra - lôžkové oddelenie - náborový príspevok 1500,- eur !

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
952 - 1 285 EUR/mesiac* odmeňovanie podľa počtu odpracovaných rokov v zmysle Mzdového poriadku * osobné ohodnotenie * mzdová kompenzácia za sťažený výkon práce (20% z minimálnej mzdy) * mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu nad rámec ZP (100%) * mzdové zvýhodnenie za nočnú prácu nad rámec ZP (55%) * stabilizačný príspevok po odpracovaní 5 rokov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- budete pracovať v nepretržitej prevádzke,
- poskytovať komplexnú ošetrovateľskú starostlivosť o pacienta na lôžkovom
oddelení, pri podávaní liekov, injekcií, infúzií, odber biologického materiálu,
monitorovať vitálne funkcie, spolupráca s lekárom pri zákrokoch a vyšetreniach

* čaká Vás práca v akreditovanom, modernom a prosperujúcom
zdravotníckom zariadení
* máte možnosť sústavného vzdelávania a odborného rastu
* plus 5 dní dovolenky naviac
* Vaša mzda bude ročne valorizovaná
* plus príspevok na ubytovanie 250 eur netto na rok
* dostanete náborový príspevok vo výške 1500,- eur s uplatnením
po 3 mesiacoch skúšobnej doby
* pomôžeme Vám s adaptáciou na novom pracovisku

Svoje životopisy prosím zasielajte na mailovú adresu, budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.
U uchádzačov z iných EU krajín, zabezpečíme a zaplatíme poplatok za uznanie odbornej spôsobilosti.
Za sprostredkovanie práce neplatíte žiaden poplatok!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

zdravotná starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra ukončené stredoškolské vzdelanie do 2007, 2008, odbor ošetrovateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- empatia
- zmysel pre poriadok a dodržiavanie predpisov
- spoľahlivosť
- precíznosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4104182  Dátum zverejnenia: 16.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 952 EUR/mesiac