Špecialista pre vykonávanie zákazníckej starostlivosti

Mám záujem

Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Mzdové podmienky (brutto)

1 100 EUR/mesiac

Termín nástupu

asap

Druh pracovného pomeru

živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • aktualizácia zákazníckej databázy nášho klienta - spoločnosť Slovak Telekom, a.s.
  • realizácia stretnutia so zákazníkmi na základe pridelenej databázy
  • poradenstvo pre zákazníkov

  • zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve
  • nadpriemerné platové ohodnotenie
  • firemné akcie – team building (rôzne kultúrne, športové a relaxačné
vyžitie)
  • podpora zo strany ST ( mobilný telefón + tablet s 10 GB Internetom )
  • úplné know-how a osobitý prístup
  • všetky pracovné pomôcky potrebné na výkon práce
  • služobný automobil ( po zaškolení aj na súkromné účely )

V prípade záujmu nám, prosím, pošlite životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 9 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

starostlivosť o zákazníkov

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • komunikácia
  • prozákaznícky prístup
  • cieľavedomosť
  • prax v oblasti obchodu

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia Jobliner, s.r.o.
Štúrova 22
949 01 Nitra
ID: 4078252  Dátum zverejnenia: 10.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac