Poď pracovať do Skalice! Mzda 1000€. Ubytovanie zdarma!

Mám záujem

Miesto práce

Skalica

Mzdové podmienky (brutto)

4,11 EUR/hod.4,11€ + 30% výrobný bonus + nočná 1,79€ + poobedná 0,3€ + príplatky podla zákonníka práce, mzda až 1000€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výroba ložísk, ukladanie, odoberanie, montáž, logistika, kontrola

  • ubytovanie zdarma
  • zvozový autobus z okolia - zdarma ( Šaštín, Stráže, Gbely, Holíč, Senica, Oreské, Unín, Štefanov, Skalica
  • 3 a 4 zmenná prevádzka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je lídrom na trhu vo výrobe ložísk. Valivé a klzné ložiská, technika lineárneho a priameho pohonu, ako aj servisné riešenia, ako sú produkty pre údržbu a monitorovacie systémy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

prax z výroby - výhodou
ochota pracovať na zmeny
práca v stoji a v takte

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia, a. s.
T.G.Masaryka 32,
98401 Lučenec

Kontakt

Kontaktná osoba: Marianna Tomančeková
Tel.: +421910763405
E-mail: poslať životopis
ID: 4074779  Dátum zverejnenia: 5.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,11 EUR/hod.