Pracuj s nami v Mobise a zarábaj aj 1 200 €. Vhodné aj pre absolventov!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
ihneď
5,95 - 7,9 EUR/hod.5,95 - 6,10 € základná hodinová mzda + 0,35 € príplatok za poobednú zmenu + 1,60€ nočná zmena s príplatkom + až do 40 € dochádzkový bonus + až do 65 € odmena za výkon + až do 40 € kvartálny bonus + až do 70 € mimoriadna odmena + 13-ty a 14-ty plat až do výšky 50% mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž modulov na výrobných linkách kokpit, FEM, predná, zadná náprava
Kontrolovanie kvality výrobkov a vstupných materiálov
Zodpovednosť za dodržiavanie výrobných a technologických postupov
Reportovanie porúch a nedostatkov výrobných liniek a výrobných procesov
Vykonávanie rôznych odborných a pomocných prác súvisiacich s výrobným procesom
Dodržiavanie predpisov BOZP a PO
Riešenie a opravovanie drobných závad a porúch
Zodpovednosť za pridelené pracovné prostriedky (stroje), nástroje, náradie a spotrebný material
Dodržiavanie poriadku, čistoty a 5S na pracovisku

zabezpečená zvozová doprava v rámci Žilinského kraja ZDARMA (Čadca, Martin, Považská Bystrica, Rajec, Ružomberok, Turzovka, Skalité, Bytča)
stravné v hodnote 3,83 €/deň dobíjané na stravovaciu kartu

Kontaktujte nás telefonicky na 0918 454 426 alebo mi zašlite životopis na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Popredný výrobca dielov v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dobrý zdravotný stav (práca v stoji)
manuálna zručnosť
samostatnosť
ochota pracovať na 3 zmeny

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4066586  Dátum zverejnenia: 2.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,95 EUR/hod.