Nástup už 19.4.2021 Výroba akustických komponentov a kobercov v Bratislave - aj s ubytovaním! Mzda až 1100 €!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
DOHODOU
Od 800 EUR/mesiacaž 1100 €! 800€ + bonus 300€ + stravné lístky 4,50€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v Bratislave v Devínskej Novej Vsi!
Tieto pracovné pozície budeš vykonávať:
Pomocné práce
Baliace práce
Triedenie materiálov
Zásobovanie linky
Zodpovedá za 5S na zverenom úseku
dodržiavanie BOZP
práca na 3 zmeny / 8 hod.

Základný plat brutto: 800€ + bonus do 300 €
Gastro lístky v hodnote 4,50€
Možnosť práce nadčas
Zabezpečené ubytovanie!

Pošlite nám Váš životopis na [email protected] alebo zavolajte na 0911337826

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Klient je popredným výrobcom koberčekov do áut na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Fyzická záťaž - práca v stoji
Skúsenosti s prácou vo výrobe!
Manuálna zručnosť
Šikovnosť
Flexibilita a samostatnosť
Zodpovedný prístup k práci

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4060973  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac