Operátor výroby podvozkov a náprav v Strečne s lokálnou dopravou!!!. Volaj hneď!!!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
DOHODOU
780 EUR/mesiac780€ / mesačne + výkonnostný bonus 60€ + dochádzkový bonus 30€ + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec pracuje na zváracej a montážnej linke na výrobu podvozkových častí a náprav.
Práca na výrobnej linke podľa zaradenia.
Samostatná práca a obsluha na výrobnej linke, zodpovedá za kontrolu a vypisovanie dokumentov. Postupné zaškoľovanie na viaceré pozície.
Zamestnanec pracuje takmer samostatne v súlade s konkrétnou pracovnou inštrukciou.
Akceptuje a dodržiava pravidlá 3S5S a pracovného poriadku.

Práca v Strečne
Mzda 780 Eur/mesiac
výkonnostný bonus 0-60 Eur/mesiac (po skúšobnej dobe)
dochádzkový bonus 0-35 Eur/mesiac
Nočný príplatok 1,60 Eur/hod
Poobedný príplatok 0,35 Eur/hod
zabezpečená zvozová doprava v rámci zo smeru TR- MT -Strečno/ príspevok na dopravu zo strany ZA - CA - KM
stravné v hodnote 3,90 €/v prípade nezabezpečenej teplej stravy (nočné zmeny, sviatky, víkendy)- dobíjané na stravovaciu kartu

Ak ta ponuka zaujala neváhaj a volaj 0911828207 alebo pošli životopis na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je popredným výrobcom podvozkových časní a náprav.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

ochota a chuť pracovať
zodpovednosť
flexibilita
dobrý zdravotný stav ( práca v stoji)
samostatnosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4059128  Dátum zverejnenia: 9.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 780 EUR/mesiac