Reagujte bez životopisu

Elektrikár v prostredí Farmy (7-10e/ hod.)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
7 - 10 EUR/hod.Prácu je možné vykonávať na TPP aj živnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Opravy prevádzkových porúch elektrických zariadení na farme ako sú čerpadlá a rôzne motory
- Bežné poruchy v elektrických rozvodných skriniach jednotlivých objektov, závlahové systémy a pod.
- Pravidelné údržby rozvodných skríň a el. zariadení
- Inštalácia rozvodných skríň a elektrických rozvodov

- Prostredie rodinnej firmy
- Pracovná doba pondelok až piatok 7,00 - 15,30
- Zabezpečenie obedov - 2eur/ deň
- Mzda podľa skúseností a kvalít kandidáta
- Samostatná práca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre rodinnú firmu, ktorá sa zaoberá najmä rastlinnou a živočíšnou výrobou hľadáme šikovného a dynamického elektrikára, ktorý bude zabezpečovať plynulý chod elektrických zariadení na farme.

Požiadavky na zamestnanca

- Elektrotechnické vzdelanie
- Prax na obdobnej pozícií min. 2 roky (ideálne s podobnými priemyselnými zariadeniami)
- Elektrotechnická vyhláška §22
- Znalosť projektovej dokumentácie vítaná

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4040019  Dátum zverejnenia: 1.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.