Operátor výroby mechanického opracovania tlakových odliatkov v Poprade - Matejovce! Volaj hneď je už iba pár voľných miest!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Matejovce, Poprad-Matejovce
Termín nástupu
DOHODOU
3,82 EUR/hod.3,82€ / hod. + príplatok 0,72€/ hod. + bonusy a zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
- mechanické opracovanie hlinikových odliatkov
- Brúsenie
- Orezávanie
- Kontrola

- Mzda 4,54 €(základná mzda 3,82€ / hod. + 0,72€ rizikový príplatok)
- 8čky / 3 zmenná prevádzka
- možnosť stravovania v závodnej jedálni
- možnosť nadčasov
- príplatky podľa zákona
- výkonnostný bonus 0,20€ / hod. po skušobnej dobe
- dochádzkový bonus 33€ / 1krát za polroka

Ak ťa ponuka zaujala neváhaj a volaj 0911828207 alebo pošli životopis najlepšie s fotkou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Klient disponuje modernými zariadeniami na výrobu tlakových odliatkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

Operátor výroby

Počet rokov praxe

1

- ochota a chuť pracovať
- zodpovednosť
- flexibilita
- mechanická zručnosť
- dobrý zrak

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4037002  Dátum zverejnenia: 22.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3,82 EUR/hod.