Programátor robotov

Manuvia, a. s.

Miesto práce
okres Hlohovec
Mzdové podmienky (brutto)
1 360 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Základná parametrizácia a kalibrácia robota
- Offline a Online programovanie priemyselných robotov
- Oživenie a uvedenie do prevádzky
- Zlepšovanie výrobných procesov, spolupráca s ostatnými oddeleniami na vývoji a optimalizácii výrobných procesov, zavádzanie zmien na základe vypracovaných analýz
- Cestovanie na pobočky výrobného závodu (do 20%)

- 13., 14. plat
- Ročná prémia
- Výkonnostný bonus
- Príspevok na DDS
- Odmena za odpracované roky
- Regeneračné poukazy v hodnote 100 €/rok
- Ročné prehodnocovanie platu
- Možnosť kariérneho rastu, odbornej prípravy a sebarozvojových aktivít

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre nášho klienta, významnú strojársku spoločnosť obsadzujeme pozíciu Programátora priemyselných robotov, ktorý by pracoval primárne na dvoch závodoch v TT kraji.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Skúsenosť v oblasti automatizácie, či programovania priemyselných robotov minimálne 3 roky
- VŠ alebo SŠ vzdelanie v odboroch: automatizácia, programovanie, mechatronika, robotika, priemyselné inžinierstvo
- § 22 podľa elektrotechnickej vyhlášky
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Znalosť pneumatiky, hydrauliky a elektroniky
- Precíznosť a organizovanosť
- Samostatnosť a flexibilita

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov