Salesforce specialist (full HO a IČO, práca pre nemeckých zákazníkov)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
8 000 EUR/mesiacorientačne MD okolo 400 Eur +- podľa požiadavky a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora, poskytovanie a integrácia IT systémov energetického manažmentu (Salesforce, PowerCloud a periférne systémy) v spolupráci s externými a internými tímami
- Rozhranie medzi agilnými projektovými tímami a poskytovateľmi služieb platformy
- Podpora správy defektov pri analýze integrácie a chýb platformy
- Plánovanie a koordinácia nasadenia systému
- Analýza chýb a riešenie problémov
- postúpenie neriešiteľných problémov zodpovedným oddeleniam (interným alebo externým)

- Pozícia PRE KONTRAKTOROV na krátkodobých projektoch s možnosťou predlženia pre nemeckých zákazníkov (zahraničná skúsenosť) - práca full HO na IČO :)
- Práca pre veľké firmy a zákazníkov hlavne z oblasti financií - banky, poisťovne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

PODMIENKY:
- aspoň 2-3 ročná prax ako Salesforce specialista/Administrátor
-Aplikácia správy
-IT podpora
VYHODA:
Žiaduce:
- PowerCloud
- Monitorovanie (Splunk)
- Znalosť procesov v energetickom priemysle je užitočná.

Anglický jazyk podmienkou, nemecký jazyk len výhoda

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov