Technik údržby s vyhláškou § 22 - s ubytovaním zdarma !

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
950 EUR/mesiac+ 150 € bonus za dochádzku + 5 % prémie + 20 € za nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- monitorovanie porúch na výrobných zariadeniach a ich odstraňovanie
- mechanická aj elektrická údržba strojov a výrobných zariadení
- diagnostika porúch výrobných zariadení
- nastavovanie zariadení
- evidencia porúch do systému údržby
- práca na 3 zmeny

- ubytovanie zdarma!
- teplá strava v závodnej jedálni
- dochádzkový bonus 150 €
- 5 % prémie
- 20 € za nadčasy
- školenia a tréningy v priateľskom kolektíve

Ak ťa naša ponuka oslovila, pošli životopis na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výrobný závod v Novom Meste nad Váhom sa zameriava na výrobu motorov pre posilňovače riadenia ako aj celé systémy posilňovačov riadenia. V súčasnosti zamestnáva približne 500 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické zameranie, elektrotechnické

Počet rokov praxe

1

Ak máš platné osvedčenie § 22, si samostatný elektrikár, tak možno práve teba hľadáme!
Ak ovládaš automatizačné systémy riadenia (PLC), máš skúsenosti s mechanikou, pneumatikou alebo elektro, tak je to len tvoja výhoda!
Pokiaľ si aj manuálne zručný, flexibilný a samostatný, tak to máš vyhraté!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4025541  Dátum zverejnenia: 26.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac