Nový Rok, Nová práca! Pri lisoch v Trnave, mzda až 850€ netto!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
DOHODOU
4,2 EUR/hod.4,20€ / hod btt + dochádzkový bonus 90€ + 25 teamový bonus + 20€ príspevok na dopravu + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávať vulkanizáciu
- vykonávať čistenie, kalibrovanie, odtláčanie, montáže dielov
- kontrolovať kvalitu dielov
- dodržiavať pracovné a kontrolné predpisy
- vypĺňať sprievodnú dokumentáciu
- čistota, poriadok a organizácia výroby na pracovisku
- správnosť použitého materiálu, náradia a nástrojov
- nahlásiť nezrovnalosti a poruchy nadriadenému
- baliť a uložiť diely

Ponúkame vám:
- zálohy 40-50€ na účet po týždni
- strava v podniku, výber z viacerých jedál
- Práca je vhodná pre mužov
- Ubytovanie - zdarma
- Doprava z Hlohovca - Leopoldov - Majcichov - Boge
- Doprava v rámci Trnavy MHD č.5

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Závod v Trnave je zameraný na výrobu gumokovových a plastových dielov, ktoré tlmia vibrácie motorov a podvozkov vo všetkých typoch motorových vozidiel.
Výrobky sa nepoužívajú len v automobiloch, ale napríklad i v koľajových vozidlách, lodiach či lietadlách.
V roku 2007 tu vzniklo vývojové oddelenie. Tím vývojárov a konštruktérov navrhuje diely podľa požiadaviek zákazníka a spolupracuje pri ich zavádzaní do výroby. Diely sú navrhované do podvozkov značiek Porsche, Ferrari, Maserati, Fiat a do tlmičov.Spoločnosť sa zaoberá výrobou flisovaných koberčekov do interiéru automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- ochota a chuť pracovať
- zodpovednosť
- flexibilita

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4021464  Dátum zverejnenia: 15.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,2 EUR/hod.