Staničná sestra a všeobecné zdravotné sestry DSS v okrese Trutnov. Staňte sa súčasťou skvelému tímu a v krásnom prostredí! Privítame aj absolventov!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trutnov, Česko
Termín nástupu
podľa dohody
32 000 - 42 000 Kč/mesiac+ príplatky podľa zákonníka práce +1000-2500 Kč za výkony zdravotníckej starostlivosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Ak hľadáte prácu, kde využijete svoje vzdelanie a vlastnosti ako sú empatia, zmysel pre poriadok, súcitné jednanie, skúste začať kariéru v domove pre seniorov za výhodných platových podmienok.

*Ako zdravotná sestra budete mať na starosti seniorov po stránke
administratívnej aj odbornej, úkony spadajúce pod odbornosť 913.
Absolventky sú vítané, všetko potrebné Vás naučíme. Práca na
zmeny.
*Ako staničná sestra budete riadiť prácu ošetrovateľského tímu,
vyžaduje sa profesionálny prístup a organizačné schopnosti.
Práca staničnej sestry je na denné zmeny Pondelok - Piatok 8,5
hod. pracovný čas.

- ubytovanie len za 1000Kč mesačne (cca 35Eur)
- obedy za 30Czk
- náborový príspevok

Informácie o výberovom konaní

- zasielajte profesijné životopisy na adresu uvedenú dole
- viac informácií získajte na telefónnom čísle
- za sprostredkovanie práce neplatíte žiaden
poplatok!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Naša spoločnosť bola založená výhradne pre účel poskytovanie sociálnych služieb. Poskytujeme starostlivosť pre seniorov .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecná zdravotná sestra

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- odborná spôsobilosť
- trestná bezúhonnosť
- empatia
- ľudský prístup
- schopnosť jednať so seniormi s ohľadom na ich potreby a stav

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4020110  Dátum zverejnenia: 30.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 32 000 Kč/mesiac