Náborár v personálnej agentúre - Call Centrum Košice

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
DOHODOU
750 EUR/mesiaczákladná mzda 750€ + variabilná zložka do 500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte zaujímavé zamestnanie v aktívnom a dynamickom prostredí? Ste komunikatívna osobnosť s predajnými zručnosťami? Odpovedali ste áno? Máme pre vás ideálnu prácu náborára v Call Centre s možnosťou kariérneho rastu.

• aktívne vyhľadávanie a obsadzovanie pracovných pozícii vhodnými kandidátmi
• písomná, telefonická a osobná komunikácia so záujemcami o prácu
• realizácia pracovných pohovorov
• komunikácia s potenciálnymi aj existujúcimi klientami
• administratívna činnosť, evidencia dát do firemného systému
• reportovanie nadriadenému

• motivujúce finančné ohodnotenie, ktoré tvorí stabilná fixná zložka + osobné odmeny
• špeciálne príplatky pri obsadení prioritnej pracovnej pozície
• odmena za zamestnaného kandidáta od 8€ do 18€
• stravné 3,83€ formou stravovacej karty, plne hradené zamestnávateľom
• príjemné pracovné prostredie v centre Košíc
• priateľský tím kolegov
• kompletné zaškolenie
• stabilné zamestnanie v medzinárodnej firme s 20 - ročnou tradíciou
• školenia, prezentácie a možnosť neustále pracovať na svojich komunikačných a
predajných schopnostiach
• priestor cestovať do rôznych miest a navštíviť najväčšie automobilové a
elektrotechnické výroby

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Za pochopenie ďakujeme.

Výberové konanie sa uskutoční v apríli 2021.

Svoje životopisy posielajte na:
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Manuvia je personálna agentúra, ktorá vznikla spojením 4 silných personálnych agentúr - McROY Group, Wincott People, Xawax a Express People. Pôsobí na Slovensku, v Českej republike, Rumunsku, Poľsku, Srbsku a Ukrajine. Spoločnosť je expertom na nábor pracovnej sily pre výrobný sektor. Momentálne zamestnáva vyše 12 000 stabilných zamestnancov najmä v automobilovom, elektrotechnickom a strojárenskom priemysle. Vo svojich náborových aktivitách využíva vlastnú pobočkovú sieť v 6 krajinách, call centrá, rozsiahlu internú databázu a najmodernejšie marketingové a sales nástroje, ako aj postupy pre aktívne oslovovanie kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• skúsenosť s náborm výhodou.
• radosť z telefonovania a príjemný prejav
• záujem pomôcť ľuďom nájsť vytúžené zamestnanie
• znalosť MS Office na úrovni používateľa
• chuť pracovať na svojich komunikačných schopnostiach
• flexibilitu a zodpovedný prístup

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4012287  Dátum zverejnenia: 9.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac