.NET full stack developer (C#) do Prahy

Manuvia, a. s.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 300 - 3 000 EUR/měsíc65.000 – 80.000,- Kč brutto (možnosť dohody aj na IČO)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vývoj client – server aplikací v programovacím jazyce C#,
• vývoj webových aplikací,
• tvorba webových služeb.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející české společnosti,
• přátelská pracovní atmosféra a moderní pracovní prostředí,
• trvalý odborný růst,
• notebook,
• mobilní telefon,
• po dohodě částečný home-office,
• systém zaměstnaneckých benefitů: např. příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, 5 týdnů dovolené, osobní HW budget, firemní sportovní a společenské akce atd.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pozícia sa obsadzuje pre spoločnosť, ktorá je popredný dodávateľ s orientáciou na IT bezpečnosť a poskytovateľ komplexných IT riešení a služieb, ktorý pôsobí na trhu už vyše 20 rokov

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- prax na podobnej pozícii 3-5 rokov

• Výborná znalost C#, principy OOP, analytické myšlení
• Zkušenosti s vývojem vícevrstvých aplikací v jazyce C# na platformě .NET
• Znalost webového vývoje s ASP.NET MVC a ASP.NET Web API + HTML5, CSS3, Twitter Bootstrap
• Dobrá znalost některého z frameworků Angular / Vue / React

• Zkušenosti s vývojovými nástroji:
o MS Visual Studio 2015+
o Verzování (Git)
o CI/CD (Azure DevOps, GitLab)

Další preferované znalosti a zkušenosti:
• Vývoj mobilních aplikací (Xamarin Forms/Native, React Native)
• Telerik UI
• ASP.NET Boilerplate
• Domain Driven Design
• Znalost desktopového vývoje ve WPF

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3990948  Dátum zverejnenia: 23.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/měsíc