Reagujte bez životopisu

Pracuj vo výrobe posilovačov riadenia a brzdových systémov v Novom Meste nad Váhom! Ubytovanie zabezpečené!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
710 - 985 EUR/mesiacMzda 710 Eur základ+ 75 dochádzkový bonus+ príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výrba posilovačov riadenia a brzdových systémov
Jednoduchá práca na linke

Mzda 710 Eur základ+ 75 dochádzkový bonus
Po skúšobnej dobe +5% výkonnostný bonus
Viacero platových tried, kam sa môžu operátori dostať
Strava už od 0,80 Eur/obed nadštandard 1 Euro
Ubytovanie zabezpečené za 1 Euro/noc

Informácie o výberovom konaní

8 hodinové smeny
týždeň ranná, týždeň poobedná , týždeň nočná, víkendy voľné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

klient je výrobcom posilovačov riadenia a brzdových systémov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Manuálna zručnosť,
Ochota pracovať na 3 zmeny
Dobrý zdravotný stav
Čítanie pracovných inštrukcií s pochopením

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3987519  Dátum zverejnenia: 15.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 710 EUR/mesiac