Operátor výroby - obsluha liniek

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice - okolie
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
696 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MZDA:
od 696 brutto + variabilná zložka 64 eur + príspevok na dopravu + doplatky podľa zákonníka práce

- obsluha liniek
- montáž komponentov (autorádia, prístrojové dosky, navigačné systémy a palubné počítače, škrtiace klapky)
- kontrola kvality výrobkov
- kompletizácia výrobkov
- dodržiavanie požiadaviek na množstvo vyrobených komponentov
- reportovanie nadriadenému
- práca v stoji

Zabezpečená doprava cez: Veľké Trakany - Čierna nad Tisou - Biel - Dobrá - Kráľovský Chlmec - Somotor - Streda nad Bodrogom - Viničky - Borša - Slovenské Nové Mesto - Luhyňa - Michaľany - Kechnec

- osobné ohodnotenie
- príspevok na cestovanie alebo na ubytovanie vo výške 60 Eur
- príplatky za prácu v noci, za nadčasy, sviatky a víkendy
- výkonnostné odmeny už počas skúšobnej doby
- výplata vždy na účte do 15. v mesiaci
- možnosť odporučiť známych
- možnosti odborného rastu a kariérneho postupu
- čisté sterilné a bezprašné prostredie
- práca s najnovšími technológiami
- 12 hodinové zmeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

zahraničná automotive spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- stredoškolské vzdelanie
- dobrý zdravotný stav
- ochota pracovať na zmeny (12 hodinové zmeny)
- skúsenosť s prácou vo výrobe VÝHODOU
- zodpovedný prístup k práci

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3973064  Dátum zverejnenia: 26.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 696 EUR/mesiac