Operátor výroby plastových komponentov v Trnave, 12tky a víkendy voľné!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
DOHODOU
4,25 EUR/hod.Hodinová brutto mzda od 4,25 € + zmenové príplatky + mesačný bonus do výšky 15 % + bonus za prevádzku 80 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čaká Vás fyzicky nenáročná, ale zato zodpovedná práca pri manipulácii s plastovými dielmi.
Výroba plastových výliskov.
Plno + polo automatická výrobná linka.
jednoduchú manipuláciu s ľahkými plastovým dielmi (nakladanie/vykladanie dielov z lakovacej linky)
evidenciu výsledky svojej činnosti

hodinová mzda od 4,25 € / hod. btt - operátor výroby
mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus vo výške 15 % z mesačnej mzdy
mesačný bonus za prácu na vyhradenej prevádzke a v zmennosti 80 eur
zmenové príplatky a príplatky aj nad rámec ZP
pitný režim s príspevkom zamestnávateľa
stravovanie v závodnej jedálni s príspevkom zamestnávateľa
vernostný bonus
každý mesiac milá pozornosť pre každého zamestnanca (ovocie, darčeky, ...)
firemné akcie s bohatým programom a tombolou
vianočné poukážky
pracuje sa na 12tky / 2 zmenná , víkendy voľno ( denná, nočná, voľno, víkendy voľné)

Ak ťa ponuka zaujala neváhaj a volaj 0911 828 207 alebo pošli životopis na : [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je popredným leadrom vo výrobe plastových komponentov do áut.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- ochota a chuť pracovať
- zodpovednosť
- flexibilita
- poslať životopis
- prax pri lisoch výhodou

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3973049  Dátum zverejnenia: 1.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,25 EUR/hod.