Skladník VZV, Nitra

Mám záujem

Miesto práce

Nitra

Mzdové podmienky (brutto)

800 EUR/mesiac+ príplatky podľa ZP

Termín nástupu

ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Platný preukaz VZV!!!
  • vykládka/nakládka kamiónov (materiálu a tovaru, Obsluha VZV, Overovanie zhodnosti dodaného tovaru s dodacím listom a objednávkou,
  • príprava a podpisovanie prepravných dokumentov s prepravcom,
  • príjem a výdaj tovaru na sklad (elektronicky) + fyzický príjem a výdaj tovaru do zóny na to určenej,
  • odovzdanie a archivácia dokumentov súvisiacich s dodaním tovaru,
  • riadenie obalového materiálu, prebaľovanie výrobkov,
  • fyzický a elektronický príjem a výdaj výrobkov na sklad,
  • príprava výrobkov na expedíciu,
  • páskovanie hotových výrobkov a uloženie na miesta a do zón na to určených,
  • práca so skenerom, v internom programe a počítačom
  • inventúra obalov a hotových výrobkov.

  • práca v stabilnej, perspektívnej spoločnosti
  • práca na 1 - 2 zmeny
  • mesačný dochádzkový bonus
  • štvrťročný dochádzkový bonus
  • stravné lístky v hodnote 4 Eur
  • ubytovanie zabezpečené zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

A, B, C, D, E

Počet rokov praxe

prax v odbore

  • ochota pracovať na zmeny,
  • ochota pracovať nadčasy
  • precíznosť,
  • samostatnosť,

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia a.s.
Vajnorská 135
83104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Františka Mäsiarik Gedrová
Tel.: +421910763321
E-mail: poslať životopis
ID: 3968744  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac