Nitra - operátor výroby - LCD televízory

Mám záujem

Miesto práce

Nitra

Mzdové podmienky (brutto)

4,66 EUR/hod.dochádzkový + výkonnostný bonus do výšky 160€ v hrubom

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nenáročná práca v klimatizovaných priestoroch
  • výroba LCD
  • skrutkovanie
  • balenie
  • zásobovanie liniek
  • 8h na 2 zmeny / ranná a poobedná
  • v silnej sezóne ( september-december) aj nočné zmeny
  • možnosť nadčasov

  • základná mzda( v hrubom) od 4,66€, po 3 mesiacoch 5,14€
  • variabilná zložka :dochádzkový + výkonnostný bonus do výšky 160€ v hrubom
  • celková mzda v hrubom do výšky 895€, po 3 mesiacoch do výšky 970€
  • príplatky podľa zákona
  • zabezpečené ubytovanie (za 1€/deň)
  • z ubytovne na pracovisko a späť zabezpečená doprava zdarma
  • príspevok na závodné stravovanie
  • možnosť zálohy

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na uvedenú adresu.
Bližšie informácie : 0911828201

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť patrí medzi svetových lídrov vo výrobe produktov, akými sú notebooky, televízory, digitálne kamery, hracie konzoly a podobne. Objemom a kapacitou výroby je najväčším dodávateľom LCD televízorov pre celý európsky trh.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť
Precíznosť
Samostatnosť
Zodpovednosť

Nutný osobný pohovor na pobočke, písomné testy, testy zručnosti

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia a.s.
Radničné námestie 37
085 01 Bardejov
ID: 3965185  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,66 EUR/hod.