Operátor výroby v Žilinskom kraji - Teplička nad Váhom (závod KIA) - doprava z rôznych smerov!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
dohodu
Mzdové podmienky (brutto)
951 EUR/mesiac+ bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre porednú automobilku NEVÁHAJTE!
Pracovné pozície na:
Lisovni a karosárni
Lakovni
Montáži

- Príprava a kontrola materiálu
- Kontrola výrobného zariadenia pred, počas a po ukončení pracovného procesu.
- Zameranie na vysokú kvalitu práce
- Kontrola a dodržiavanie výrobných procesov
- Vedenie výrobných záznamov
- Hlásenie akýchkoľvek nedostatkov
- Udržiavanie výrobných zariadení, pracovného náradia a priľahlých priestorov
- Dodržiavanie inštrukcií a pokynov, dodržiavanie postupov a BOZP

Práca v stabilnej spoločnosti
Doprava zabezpečená v rámci celého Žilinského kraja (Žilina, Turiec, Rajec, Orava, Liptov, Kysuce), 70% z ceny cestovného lístka hradí zamestnávateľ, zvyšok dopláca zamestnanec
základná mzda 951€
navýšenie po druhom mesiaci
príplatky
13. a 14. plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je popredným výrobcom v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

šikovnosť
dobrý zdravotný stav
ochota pracovať na 3 smeny
prax z výroby

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3964420  Dátum zverejnenia: 23.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 951 EUR/mesiac