Operátor výroby v Žiline - zárobok 900 eur. Nástupný bonus + ubytovanie zdarma!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,23 EUR/hod.+ príplatky a bonusy, spolu cca 900 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonáva jednotlivé operácie na linke podľa pracovného postupu a kontrolného predpisu v požadovanom takte
• dbá na kvalitu odvedenej práce, pričom vychádza zo školení
• dodržiava nariadenia teamlidra a zmenového majstra
• dodržiava bezpečnosť práce a požiarne predpisy
• efektívne využíva pracovnú dobu
• dodržiava poriadok a čistotu na pracovisku
• dodržiava zásady separácie odpadu
• kontroluje kvalitu vykonanej práce podľa kontrolného postupu
• kontroluje stav zvereného náradia a pomôcky pre výrobu produktov a zodpovedá za jeho riadne prebratie a odovzdanie
• kontroluje vykonanú operáciu
• plní požiadavky zákazníka vyplývajúce z manuálu 5 Star Quality Management System Assessment

- ubytovanie ZDARMA nad 200 km od trvalého bydliska
- nástupný bonus 100 eur
- náborový bonus 50 eur (priveď svojho známeho)
- príspevok na ubytovanie od 50 do 200 km od trvalého bydliska
- príspevok na dopravu
- dochádzkový bonus 75 €
- výkonnostný bonus podľa výkonu do 200 €
- príplatky za nočnú prácu: 1,20 €/ho
- príplatky za soboty: 1,50 €/hod
- príplatky za nedele: 3,00 €/hod
- 13. a 14. plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

V závode Just-in-Time v Žiline, na skok od historického centra mesta, sa zhotovujú celé autosedadlá a interiérové prvky. Výrobný proces začína založením spodného rámu a končí finálnym žehlením poťahu. Celá výroba a expedovanie výrobkov prebieha spôsobom Just in Time (JIT) a Just in Sequence (JIS). Hotové sedadlá odchádzajú k hlavnému zákazníkovi KIA Motors Slovakia. Závod zamestnáva 400 ľudí v rôznych výrobných oblastiach ako sú výroba, logistika, kvalita, údržba, ale i financie a ľudské zdroje.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- manuálna zručnosť
-podmienka vodičský preukaz

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3963599  Dátum zverejnenia: 1.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,23 EUR/hod.