Audítor / Audítorka

Mám záujem

Miesto práce

Bratislava

Mzdové podmienky (brutto)

1 600 - 1 800 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností kandidáta (získané licencie a pod.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

* výkon auditu účtovníctva a účtovnej uzávierky podľa audítorských štandardov pre rôznych klientov

  • Štatutárny audit účtovnej závierky obchodných spoločností a neziskových organizácií
  • Priebežné overovanie účtovníctva
  • Daňový audit

  • práca v stabilnej spoločnosti (vyše 25 rokov fungovania na trhu)
  • podpora skúsených odborníkov v rámci daňového, audítorského a účtovného tímu
  • možnosť vzdelávania
  • príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre významného klienta - poprednú audítorskú a účtovnícku spoločnosť s dlhoročnou históriou (vyše 25 rokov) hľadáme skúseného Audítora/ku poprípade Senior asistenta/tku audítora.
Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií.

Nevyžadujeme znalosti cudzieho jazyka.

Hľadáme skúseného odborníka s viacročnou praxou v oblasti audítorstva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

  • podvojné účtovníctvo - EXPERT
  • prax a zručnosť vo výkone finančného auditu
  • samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť
  • MS Office
  • licencia SKAU alebo SKDP výhodou, nie však podmienkou
  • ochota občasne cestovať v rámci záp. Slovenska
  • Vodičský preukaz nie je podmienkou

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

Kontaktná osoba: Alexandra Kabátová
E-mail: poslať životopis
ID: 3963394  Dátum zverejnenia: 7.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac