Výroba a kompletovanie tapacírov do dverí áut, IAC Lozorno

Mám záujem

Miesto práce

Lozorno

Mzdové podmienky (brutto)

788 EUR/mesiac+ ostatné zákonné príplatky (za nadčas, nočné, poobedné, sboty, nedele, sviatok, záťažový príplatok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca vhodná pre ženy aj mužov
  • 3-zmenná prevádzka po 7,5h (práca v stoji)
  • jednoduché a nenáročné montážne úkony,
  • lepiace úkony spojené s kompletizáciou produktov ako sú tapacíre do dverí a odkladacích boxov áut,
  • montáž madiel,
  • lepenie koženkových poťahov,
  • kabeláž,
  • príprave materiálu na výrobu častí tapacírov

  • nárok na dovolenku podľa Zákonníka práce = 4-5 týždňov
  • Stravovanie v hodnote 3,83€, ale vo fabrike je zabezpečená strava v hodnote 1,62 €/menu
  • dochádzkový bonus
  • zabezpečené ubytovanie v Malackách ( 50€ na mesiac zo mzdy)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť IAC Group (Slovakia) s.r.o. je svetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 21 európskych krajinách. Výrobný závod v Lozorne je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

prax vo výrobe výhodou

  • Matematická gramotnosť
  • Stabilita v predošlých zamestnaniach
  • Manuálna zručnosť
  • Praktické myslenie

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia a.s.
Vajnorská 135
83104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Františka Mäsiarik Gedrová
Tel.: +421910763321
E-mail: poslať životopis
ID: 3963212  Dátum zverejnenia: 7.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 788 EUR/mesiac