Hľadáte super prácu ako operátor výroby v Čr máme pre vás takú v Humpolci, volajte čím skôr už iba pár voľných miest!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Humpolec, Česko
Termín nástupu
DOHODOU
Mzdové podmienky (brutto)
22 000 EUR/mesiac22 000 Kč + bonus do 6000Kč

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
• Predmontáž výrobkov pred distribúciou k zákazníkovi
• Montáž mechanických a drobných elektronických dielov
• Manipulácia s menšími a väčšími dielmi

• stabilné zamestnanie na trvalý pracovný pomer
• práca v čistom prostredí
• jedáleň priamo na pracovisku
• príplatky za pracú počas sviatkov a nočných smien
• ubytovanie zabezpečené zdarma v čistom a modernom prostredí
• 2 zmeny/8hod – ranná/poobedná (týden/týždeň)
. Stravné lístky v hodnote 85 Kč

Ak ťa ponuka zaujala neváhaj a volaj 0911 828 207 a pošli životopis najlepšie s fotkou na : [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je popredným výrobcom v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

• manuálna zručnosť
• logické uvažovanie
• spoľahlivosť a flexibilita
• ochota učiť sa nové veci
• ukončené minimálne základné vzdelanie

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3948540  Dátum zverejnenia: 7.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 22 000 EUR/mesiac